Godiva Chocolatier Czekolada mleczna Gift Box (22 szt.).

Najbardziej pomocne klienta recenzje 1 z 2 osób uznało tę recenzję za pomocną. ZAMÓWIENIE Anulowane przez Sue B. Kochanie Moje zamówienie zostało anulowane 4 dni po umieszczeniu go.

I nie otrzymał zawiadomienianie otrzymał kalkulator brutto netto zawiadomienia wyjaśnień lub zaawansowanym. Ja dwa razy się zastanowić przed zakupem z Godiva znowu, którą wcześniej zrobił dużo w święta. 0 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną. Laski kochają te Przez Kraves Hernan Wysłałem go do mojego gf.

Kochała prezent. Zrobiło delaid jeden dzień ze względu na wakacje i abi administrator bezpieczeństwa informacji one zwrócone koszty. To był 2-gi dzień! 0 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną. Superlative czekolady i usług przez L. Hamilton był nie tylko pięknie zapakowane i smaczne, ale stało w zimnym styropianowe opakowanie w jeden dzień! Wonderful! Zobacz wszystkie

4 opinie klientów


Amazon Sales Rank: # 8192 w spożywczy i ortodoncja katowice Garmażeryjne prawna Aktualne Warunki pakowania i materiały

mogą zawierać więcej i inne informacje niż to,

co jest

wyświetlane na naszej stronie internetowej.

Zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na prezentowanych informacji i że zawsze czytać etykiety, ostrzeżeń i wskazówek przed użyciem lub spożywania produktów. Zapoznaj się z naszą pełną zrzeczenie się poniżej.

abi administrator bezpieczeństwa informacji