Szwajcarska panna Mix Cocoa Hot, Pick Me Up z wapnia i kofeina, 8-Count Koperty (zestaw 12)

Stworzony z mieszanki bogatej, ciemne cocoas Europejskiej na prawdziwy smak czekolady i smak, Szwajcarii panna jest preferowaną marką w AmeryceOpinie klientów 4 z 4 osób uznało tę recenzję za pomocną. AWESOME! Dzięki przemyślanym Reader to smakuje i pomaga mi się obudzić rano. Nienawidzę kawy i tylko czasami jak herbata.

Jest to największy wynalazek w historii.

I „serce” pick-me-up gorące kakao. 3 z

3 osób uznało tę recenzję za pomocną. Wielki for Non-Coffee Drinkers By Rebekkah Jeśli nie pić kawy, ale chce

trochę po mnie, to gorąca mieszanka czekolady jest doskonałe. Nie jestem jednym dostać ogromny pęd kofeiny, ale o pakiet szwajcarskie panna dostaje mi będzie rano po tym, jak dostać się do pracy.

Lubię gorącą czekoladę, więc to tylko wydaje się być miłą odpowiedź na oba mój wybór śniadanie i zapotrzebowania na energię w jednym! 2 z 2 osób uznało tę recenzję za pomocną.

Każdy zasługuje na trochę Pick-Me-Up! Przez

Maureen w WNY Hello

world … nie każdy lubi smak kawy! Jest to świetna alternatywa dla tych z nas, że nie. Doceniam jest w stanie

dostać ciepłe trochę zwiększyć kofeiny jak reszta świata. (Szkoda, że u200bu200bnie może drive-thru

ponad

milion miejsc, aby uzyskać kopalni.) Noszę część tego kakao w mojej torebce, ponieważ tam zwykle ciepłej wody dostępne w biurze i różnych spotkań. To był ratownik na tych niskich rano energii! Szwajcarska panna miała świetny pomysł, ale myślę,

że już teraz przerwać ten produkt? : O (zobacz wszystkie 17 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 3998 w

Rozmiar spożywcze spożywczy u0026amp; Gourmet: 8-Count Koperty (zestaw 12) Marka: szwajcarski panna Wydany: 2007-06-29 Ilość przedmiotów: 12 Funkcje Opakowanie 12, 8 uncji pola tylko 2 g tłuszczu w porcji 110 kalorii na porcję, 0 g Tłuszcze trans 30% wapnia RDA i 25% RDA witamina D prawne Wygląd opakowania produktu oraz materiałów może zawierać więcej i inne informacje niż to, co jest wyświetlane na naszej

stronie internetowej. Zalecamy, aby nie polegać wyłącznie na prezentowanych informacji i że zawsze czytać etykiety, ostrzeżeń i wskazówek przed użyciem lub spożywania produktów. Zapoznaj się z naszą pełną zrzeczenie się poniżej.