Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Empatia położnych

Empatia, współczucie, wielkie pokłady miłości cechuje większość położnych, które bardzo często spędzają większą część doby w szpitalach, klinikach i przychodniach, pomagając swoim pacjentkom. Ich zadaniem jest nie tylko pomoc przy porodzie oraz edukowanie kobiety podczas zajęć w szkole rodzenia, położna również jest swoistego rodzaju nauczycielką dla przyszłej matki – jak żyć w nowej rodzinie, jak zajmować się maleństwem, pielęgnować je, kapać, przewijać, jak uczyć młodego tatę, by sprostał nowym obowiązkom. Dlatego właśnie starsze wiekiem położne są dumne, że doczekały się swojego święta. Mówią, że to taka nagroda od świata, za serce i trud, który wkładają, by matka i nowo narodzone dziecko byli zdrowi, szczęśliwi i zadowoleni. Mają nadzieję, że w nowoczesnym społeczeństwie nadal wiele kobiet będzie decydować się na wykonywanie tego zawodu. Jest on nie tylko potrzebny, ale daje uczucia spełnienia, należycie wykonywanego obowiązku i szczęścia, że pomaga się innym kobietom w najważniejszym momencie ich życia.