Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Jesienna depresja – jak z nią walczyć?

58W okresie jesienno zimowym nasz dobry nastrój i samopoczucie nagle pogarsza się i nie wiedzieć czemu, najchętniej zapadlibyśmy w zimowy sen, by obudzić się dopiero wiosną. Jest to naturalny proces który dotyka większości ludzi, jednak w ekstremalnych przypadkach występuje pewna przypadłość, nazywana jesienną depresją. Wpływa ona bardzo negatywnie na nasze zachowanie oraz ogólny stan psychiczny, co ma oddziaływuje również bezpośrednio na naszą fizyczność.

Co zatem robić by nie wpaść w jesienną chandrę? Przede wszystkim starać się zajmować czymś głowę i ręce, najlepiej cowieczornymi grami z rodziną, czy jakimś energicznym wysiłkiem, np. zumbą. Nie dość, że wpłynie to pozytywnie na naszą sylwetkę, to jeszcze dodatkowo nie w głowie nam będzie smucenie się i leżenie pod ciepłym kocem. Produktywność i energiczność zawsze sprzyja ludziom, którzy starają się pozostać pozytywni, i wywinąć się jesiennej chandrze. Dieta bogata w witaminę A również wspomoże nasze samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Zatem nie daj się jesiennemu smutkowi!