Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Nie bój się zwrócić do psychologa!

image Nie należy się bać tego, że psycholog podczas wizyty zrobi z nas wariatów. Rzecz jasna psycholog wie, że w każdym człweoiku drzemie szaleniec, ale z reguły jakiś taki nieszkodliwy. Trzeba wierzyć, że psycholog nfz nam pomoże zawsze, jeśli tylko się do niego o taką pomoc zwrócimy. W końcu po to jest i właśnie dla nas uczył się weiel lat, by efektywnie umieć nam pomagać. Nie nalezy się jego bać, poniewaz jest to osoba, której zadaniem jest nas wysłuchać, zanalizowac to, co powiedizleiśmy i nam pomoc. Więksozści ludzi jednak się wydaje, z epsychologa zaraz zamknie nas w szpitalu dla wariatów i tyle sobie z nim porozxmawiamy,. Nie jest to prawda, ldaetgo zawsze wpoeinniśmy się starac o to, byz achować ansze dobre imię i dobrze się z tym wwszystim czuć. Gdyby tak nie było, to wogólnie nie moglibyśmy otzryamć od nikogo na tym swiecie pomocy. Psycholog jest takim typem specjalty, który ma nasm poamgać w sytaucjach dla nas kryzyowsych. Ludzie bywają na skarju wytrzymałości pscyhiczne, dziejs się tak na przykład u młodych matek, które przezywają depresję poporodową.