Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Położna to dla nas pomocna dłoń

image W pierwszym okresie po urodzeniu dziecka, wiele młodych mam nie wie, jak się zachować. Są takie, które nie maja wykształconego instynktu macierzyńskiego, boja się wziąć na ręce swoje ukochane maleństwo, nie potrafią go wykapać, przewinąć , nakarmić. Położna zawsze powtarza kobietom, ze ich zachowanie jest zupełnie normalne. Każda matka się boi, zanim nauczy się, jak postępować z małym dzieckiem. Niemowlę waży przecież tak niewiele, ciało jest wiotkie i kruche. Aby fachowo trzymać takie maleństwo w objęciach, trzeba nabrać wprawy i pozbyć się lęków. Młode matki w nadmorskich miejscowościach wiedzą, że o wszystko mogą zapytać położną. Mogą do niej zadzwonić, praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Ta wspaniała kobieta zawsze służy pomocą swoim podopiecznym. Oprócz tego, ze przygotowuje przyszłe mamy do porodu i robi to z niezwykłym poświęceniem, do każdej z tych mam chodzi przez pierwsze 2 tygodnie, codziennie. Każdego ranka przemierza kilka kilometrów, aby odwiedzić, dopiero co urodzone maluchy i ich rodziców.