Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Pomocny psycholog

I nawet jeśli to my w kimś stopniu zawiniliśmy i się do takiego obrotu rzeczy przyczyniliśmy, to nasz przyjaciel albo tego nie zauważy, albo nie będzie chciał nas ranić i nam o tym nie powie. Natomiast w każdyej z możliwych sytuacji psycholog jest tylko biernym obserwatorem bez żadnego ładunku emocjonalnego i przywiązania dzikei temu dość fachowo potrafi on ocenić taką sytuację i pomóc nam jakoś z tego wybrnąć. Wiele osób recz jasna nie widzi tych dobrych stron kontaktu z psychologiem. Większość bowiem uważa, że tak czy inaczej, wizyta u psychologa musi być starsza i na pewno nie będziemy neij zadowoleni. Niestety taki negatywny stosunek i niedobre podejście już od pierwszego wejścia i kontaktu z psychologiem niczego dobrego nam nie wróży. Oczywiście nikt nam nie każe od razu być nie widomo jak wylewnym, ale możemy powoli się odsłaniać przed psychologiem, by on ewentualnie mógł nam coś doradzić w tej zaistniałej sytuacji, często o wiele bardziej nam pomoże niż sobie wyobrażaliśmy i będziemy na pewno z tego powodu zadowoleni.