Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Rodzinne gabinety

image Kiedy czeka nas ważne wydarzenie , jakim jest poród zawsze przychodzi taki moment, gdy zastanawiamy się jak znaleźć dobra położną. To bardzo ważne, aby w czasie ciąży, porodu i również po porodzie, opiekowała się nami specjalistka z zakresu położnictwa. Adresy położnych można znaleźć w szkole rodzenia, która mieści się szpitalu, jak również w każdej rodzinnej przychodni. Położnicy są tam traktowani, jak lekarze pierwszego kontaktu. Większość z nich ma podpisane umowy z narodowym funduszem zdrowia, dlatego wizyty u ginekologów są dla pacjentek bezpłatne. Wizyty w ramach nfz, są z reguły w godzinach przedpołudniowych po wcześniejszej rejestracji. Po południu natomiast, w tym samym miejscu lekarze przyjmują pacjentki prywatnie. Dobrze, aby przez cały okres ciąży opiekował się nami jeden lekarz. Wielu z nich ma również dyżury w szpitalu. Dzięki temu, kiedy nadejdzie termin porodu, przy odrobinie szczęścia mamy szanse, aby również poród był nadzorowany prze naszego lekarza prowadzącego. To idealna sytuacja.