Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Z uzależnieniem do terapeuty

image Gabinety terapeutyczne znajdują się w każdym ośrodku leczenia uzależnień, a tych jest w Trójmieście kilkadziesiąt. Czy każdy z nich ma wystarczającą ilość pacjentów? Oczywiście, że tak. Nikt nawet nie przypuszcza. jak wiele osób uzależnionych jest w naszym kraju. Z reguły terapie kojarzą się z leczeniem alkoholików lub narkomanów. A rodzajów uzależnień jest przecież bardzo dużo. Niektórzy są uzależnieni od papierosów, niektórzy od hazardu, niektórzy od zakupów, a jeszcze inni od seksu. W zależności od rodzaju uzależnienia, stosuje się odpowiednia terapię. Jeśli chodzi o alkohol, to jak mówią terapeuci, uzależnienie od alkoholu, zdarza się w każdej grupie zawodowej. Dlatego na terapii, nie poznając nazwisk spotkać można zarówno malarza , jak i prezesa zarządu dużej spółki. Wobec nałogu każdy jest jednak równy. Nie ma ludzi mądrzejszych i głupszych, jeśli chodzi o uzależnienie od alkoholu. Takie osoby różnią się tylko rodzajem i cena alkoholu, jaki kupują. Ale uzależnienie pozostaje zawsze nałogiem . Obojętnie, czy dotyka lekarza, czy listonosza. Tu każdy jest równy.