Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Moda – wyszczuplanie

4Każda kobieta chce się czuć piękna i zmysłowa. Często pomagają nam w tym ubrania. To one są naszą druga skórą.
W tym sezonie królują długie powłóczyste suknie, dopasowane pod biustem i rozkloszowane w dole. Projektanci prześcigają się we wzorach i kolorach tych pięknych sukien. Wszystkie panie znajdą swoja wymarzoną suknię.

Wysoki stan wyszczupla

Suknia z wysokim stanem wyszczupla i optycznie wysmukla sylwetkę. Jednak długie suknie najlepiej wyglądają na wysokich kobietach. Paniom o średnim lub niskim wzroście polecane są suknie ¾ lub mini. Takie suknie też mają swoje modowe triki. Jeśli panie mają tu i ówdzie za dużo krągłości mogą pozwolić sobie na suknię z pionowym wzorem wyszczuplającym.
Zbliża się sylwester a w sklepach szał ciuchowych zakupów.

Wybieramy sylwestrowe kreacje.

Często są to kreacje błyszczące, z mnóstwem cekinów i świecidełek. Nie koniecznie są to długie sukienki. Krótkie ubierają panie o zgrabnych nogach i idealnej tali. Niestety tak to już jest. Jak o siebie nie zadbamy to nie mamy co liczyć na dopasowaną mini.

Dodaj komentarz