Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Czy skuteczna dieta istnieje?

Dla ogromnej części społeczeństwa temat diet jest chlebem powszednim. Bardzo wiele osób z nadwagą przyznaje, że odchudza się przez większą część życia. W wielu wypadkach efektów nie widać. Dodatkowo kiedy się pojawiają są często chwilowe, ponieważ towarzyszy im tak zwany efekt jojo. Lata nieskutecznego odchudzania mogą doprowadzić do przekonania, że skuteczna dieta nie istnieje. Jest to jednak błąd, który popełnia wielu z nas. Dietetyk Kraków przekonuje, że brak efektów w odchudzaniu jest wynikiem naszych własnych działań. Dieta  przy IBS jest dość popularnym problemem, dlatego dieta i zdrowie idą tutaj w parze, dieta i odchudzanie to nie to samo co dieta w chorobie.

Często dokonujemy złych wyborów w tych kwestiach. Dieta oczyszczająca, która ma nam pomóc zrzucić dziesięć kilo w ciągu dwóch tygodni jest zazwyczaj groźna dla zdrowia. Nie dostarcza ona niezbędnych wartości odżywczych, a efekt spadku wagi wynika z utraty wody i spalania mięśni. Tkanka tłuszczowa często pozostaje nietknięta. Jeżeli bezskutecznie się odchudzamy,być może warto odwiedzić takie miejsce jak poradnia dietetyczna Koszalin, gdzie pracuje wielu specjalistów, którzy zajmują się bezpiecznymi i skutecznymi dietami.