Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Jogurtowa

imageDieta w chorobach wątroby jogurtowa zawiera program dwutygodniowy i posiada w sobie wiele zalet. Każdego dnia stosuje się jadłospis, w którym główny prym wiedzie jogurt i posiłki z nim przyrządzone. W ciągu 14 dni stosowania diety, możliwe jest zrzucenie nawet sześciu kilogramów. Niestrawność dieta jest dietą bardzo bezpieczną, ponieważ w swoim jadłospisie zawiera wszelkie, niezbędne substancje potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ma ona także fantastyczne zastosowanie w przypadku uczucia sytości, ponieważ podczas jej stosowania, głód jest nieodczuwalny. Najważniejszą rzeczą jest, aby jogurty stosowane w diecie zawierały w sobie żywe kultury bakterii, które to znacznie przyspieszają przemianę bakterii. Nie muszą to być tylko jogurty naturalne, z powodzeniem można zastosować także owocowe, bez względu na ich zawartość tłuszczu. Oprócz jogurtów w jadłospisie można zawrzeć także pieczywo, warzywa i owoce. Już po trzech dniach można wyraźne jest uczucie lekkości, dodatkowej energii i lepszego samopoczucia.