Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Oczyszczająca

image Aby oczyścić organizm z toksyn i poczuć się lekko, można zastosować dietę oczyszczającą, która nie jest głodówką, ale znacznie ją przypomina. Jedną z nich, jest dieta herbalife pszenna. Lekarze nie lubią diet oczyszczających, ponieważ przesada w ich stosowaniu, może doprowadzić do znacznego wyniszczenia organizmu. Dieta przy endometriozie jadłospis pszenna uważana jest za jedną z najbezpieczniejszych, ponieważ zawiera dużo białka, składników mineralnych i węglowodanów, a nawet trochę witamin i tłuszczów. Jej minusem jest, natomiast, całkowity niedobór witaminy C, pomimo tego, można ją stosować przez kilka, a nawet kilkanaście dni, zwłaszcza, jeśli zostanie uzupełniona o większe ilości warzyw, owoców i soków. W diecie tej należy gotować tyle pszenicy, ile jest się w stanie zjeść. Jej ziarna są twarde, więc dobrze jest je przed gotowaniem porządnie wymoczyć. Gotuje się na małym ogniu, pod przykryciem, jedna szklanka pszenicy, na trzy szklanki wody. W ciągu dnia należy jeść 4-5 posiłków składających się jedynie z pszenicy i pić dużo wody.