Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Dieta Andersona

Dieta przeznaczona jest dla osób, które są w stanie w dużym stopniu zmienić swój system żywienia. Niestety trzeba powiedzieć, że jest opłacalna w małym stopniu, gdyż w ciągu tygodnia można schudnąć jedynie do 1kg. To nie najlepsza dieta dla osób, które mają duże problemy z otyłością. Pomimo kilku minusów jest dosyć interesująca. Podczas jej trwania (do dwóch tygodni) należy przestawić się na spożywanie w znacznie większej ilości niż normalnie owoców i warzyw. Praktycznie od północy do 16.00 popołudniu w naszym jadłospisie powinny zawierać się tylko soki świeżo wyciśnięte i wspomniane wyżej warzywa i owoce. Natomiast od 16.00 do 20.00, to czas kiedy możemy jeść to co chcemy, byleby tylko się nie przejadać. Z chwilą, gdy zaspokoimy swój głód, należy jak najszybciej odejść od stołu. Według diety Andersona winniśmy wyzbyć się z naszych przyzwyczajeń chęci sięgania po wszelkiego rodzaju napoje kolorowe, gazowane, sztucznie barwione, oraz kosztowania jakichkolwiek sosów. Godnym uwagi jest również to, że po godzinie 20.00 nie powinniśmy już spożywać żadnego posiłku, a w czasie dnia pić tylko na czczo. Tak więc jest to dieta dla konsekwentnych i wymagających od siebie ludzi.

Przykładowe menu:

Do godziny 12: sok pomarańczowy, banany, dojrzałe gruszki, winogrona.

Od 12 do 16: sok pomidorowy, sałata z pomidorami i cebulą, orzechy.

Od 16 do 20: pieczone ziemniaki, kawałek chudego mięsa, sałata, zielony groszek, fasolka szparagowa

Dodaj komentarz