Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Dieta bananowa

Jest to dieta, która jest bardzo bogata w błonnik i witaminy. Ten smaczny i popularny na całym świecie sposób na utratę zbędnych kilogramów wzmacnia układ nerwowy oraz skutecznie zaspokaja głód. Dieta ta została opracowana przez małżeństwo Hitoshi i Sumiko Watanabe. Rzeczą trudną nie jest zauważenie, że dieta ta opiera się na bananach. Występuje  w trzech wersjach, a pierwszą z nich jest „poranna dieta bananowa”, dzięki której możliwa jest utrata siedmiu kilogramów. Może być jednak stosowana co najwyżej przez 30 dni. Wersja ta polega na jedzeniu na śniadanie tylko i wyłącznie bananów popijając przegotowaną wodą. W ciągu dnia zabronione jest spożywanie m.in alkoholu, nabiału, lodów, słodyczy. Niedozwolone jest także jedzenie po godzinie 20. Druga wersja polega na spożywaniu trzy razy dziennie muesli. Należy je przygotować z szklanki maślanki lub jogurtu naturalnego bez cukru, łyżeczki miodu, 3 łyżek płatków owsianych oraz połówki banana. Można zjeść po jabłku na drugie śniadanie oraz podwieczorek. Trwa ona siedem dni i możemy stracić dzięki niej 1 kg dziennie. Trzecia wersja trwa trzy dni. Można zrzucić dzięki niej 3 kg. Należy jeść w ciągu dnia 3 posiłki, które zawierają po szklance mleka oraz 1 bananie. Należy wypić także ok 2 litrów niegazowanej wody. Jeśli zakończymy dietę bananową należy pamiętać o zdrowym odżywianiu.

Dodaj komentarz