Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Dieta dla 20,30,40 latków

Dieta dla dwudziesto- , trzydziesto- i czterdziesto- latków pozwala osobom stosującym ją na zrzucenie czterech kilogramów w ciągu około dwóch tygodni. Opiera się na spożywaniu pokarmów wysokobiałkowych i z dużą zawartością witamin przez pierwsze 10 dni.

Codziennie przygotowuje się potrawę, którą następnie dzieli się na około 3 lub 4 porcje i spożywa je przez cały dzień. Podczas przygotowania dań należy wziąć pod uwagę wiek osoby, która stosuje dietę. Ma ona bowiem na celu poprawę witalności. Osoby, które mają dwadzieścia lat, powinny przez 10 dni jeść sałatkę z kurczaka, pić sok pomarańczowy oraz wodę mineralną, a wartość każdego z posiłków nie może być wyższa niż 600 kalorii. Przez następne 3 dni powinny natomiast spożywać produkty z wysoką zawartością witaminy B6, co zapobiegnie efektowi jojo.

Trzydziestolatkom zaś poleca się spożywanie przez 10 dni kaszy z serwatką i warzywami, a kolejne 3 dni produkty wysokobiałkowe. Czterdziestolatek stosujący tę dietę powinien przez 10 dni spożywać kaszę z warzywami i olejem lnianym, zaś przez kolejne 3 dni ryby. Zaletą tej diety jest to, że jest dopasowana do wieku osoby stosującej ją i pozwala na szybkie pozbycie się nadwagi. Najważniejsze jest jednak to, że odżywia organizm poprawiając w ten sposób kondycję włosów, paznokci, skóry, a także samopoczucie. Została skonstruowana tak, że nie należy obawiać się efektu jojo.

One Response to Dieta dla 20,30,40 latków

  1. Maciej pisze:

    Mam 24 lata, interesuje mnie dieta dla 20 latków. W artykule jest ogólne pojęcie „sałatka z kurczaka” co dokładnie może być w tej sałatce? Może ktoś napisać składniki przykładowej sałatki?

Dodaj komentarz