Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Dieta owsiana (jednodniowa)

Zastosowanie tej diety może pozwolić nam na zrzucenie kilograma na dobę, co widać i czuć – można dietę owsianą polecić osobom niecierpliwym, tym, które szybko chcą widzieć efekty odchudzania. Nazwa diety i skład jadłospisu wywodzą się od tego, że najważniejszym produktem są owsiane płatki zalewane mlekiem, stanowiące danie używane w ramach wszystkich posiłków.

Płatki owsiane, czyli owsiankę, przygotowujemy jak najwcześniej, zalewając 6 lub 7 łyżek płatków owsianych około dwoma litrami mleka. Dzielimy to na porcje i na śniadanie o ósmej rano jemy pierwszą, każdą następną spożywając co dwie lub trzy godziny, aż zjemy całość. Jeśli same płatki nam nie wystarczają, możemy dołożyć kilka, na przykład trzy, łyżeczki otrębów owsianych. Dodatkiem do tego posiłku powinny być napoje, ale nie słodkie, możemy pić niesłodzoną kawę bądź herbatę, duże ilości wody mineralnej, różne ziołowe napary.

Efekty diety zapewniają redukcję cholesterolu, który, jeśli jest podwyższony, może zacząć spadać. Lepiej będą działać jelita, co odczujemy od razu po spożyciu posiłku. W przypadku chęci ku temu, taką dietę możemy wykorzystywać co tydzień, na przykład jednego dnia.

Dodaj komentarz