Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Dieta south beatch

Przy diecie south beatch stawiamy na osiągnięcia dr Arthura Agatstona, amerykańskiego kardiologa. Ów specjalista założył, że tyjemy dzięki obecności w naszej diecie wysoko przetworzonych węglowodanów. Takie składniki nasz organizm trawi wyjątkowo szybko i zaraz znów jesteśmy głodni. Musimy ograniczać ich stosowanie lub całkiem je wyeliminować, dodatkowo nie korzystamy z tłuszczów nasyconych zawartych w smalcu i maśle naturalnym.

Dieta dr Agatstona ma trzy etapy, w trakcie których tracimy zbędne kilogramy. Pierwszy rozplanowujemy na 14 dni, nie pijemy w tym czasie alkoholu, napojów z kofeiną, nie jemy owoców. Typowymi efektami wynikającymi ze stosowania tej diety w pierwszym etapie mogą być nasze złe samopoczucie, rozdrażnienie. Nie trzeba się martwić – to szybko minie, bo już w drugim etapie, kiedy dołączymy do naszego jadłospisu większą ilość węglowodanów. Po prostu będziemy jeść więcej warzyw i owoców. Do posiłków dodajemy również niewielkie ilości pieczywa, ostrożnie i w niewielkich ilościach możemy jeść słodycze. Dieta ma również etap trzeci, w którym utrwalamy osiągnięte efekty, sprawdzając, czy indeks glikemiczny spożywanych potraw nie jest większy niż 16. Jeśli chcemy, możemy tę dietę wcielić na dłużej w swój styl odżywiania, ponieważ została opracowana we właściwy sposób, jest dobrze zbilansowana, organizm dostaje wszystkie potrzebne mu substancje odżywcze.

Dodaj komentarz