Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Dieta south beatch

Przy diecie south beatch stawiamy na osiągnięcia dr Arthura Agatstona, amerykańskiego kardiologa. Ów specjalista założył, że tyjemy dzięki obecności w naszej diecie wysoko przetworzonych węglowodanów. Takie składniki nasz organizm trawi wyjątkowo szybko i zaraz znów jesteśmy głodni. Musimy ograniczać ich stosowanie lub całkiem je wyeliminować, dodatkowo nie korzystamy z tłuszczów nasyconych zawartych w smalcu i maśle naturalnym.

Dieta dr Agatstona ma trzy etapy, w trakcie których tracimy zbędne kilogramy. Pierwszy rozplanowujemy na 14 dni, nie pijemy w tym czasie alkoholu, napojów z kofeiną, nie jemy owoców. Typowymi efektami wynikającymi ze stosowania tej diety w pierwszym etapie mogą być nasze złe samopoczucie, rozdrażnienie. Nie trzeba się martwić – to szybko minie, bo już w drugim etapie, kiedy dołączymy do naszego jadłospisu większą ilość węglowodanów. Po prostu będziemy jeść więcej warzyw i owoców. Do posiłków dodajemy również niewielkie ilości pieczywa, ostrożnie i w niewielkich ilościach możemy jeść słodycze. Dieta ma również etap trzeci, w którym utrwalamy osiągnięte efekty, sprawdzając, czy indeks glikemiczny spożywanych potraw nie jest większy niż 16. Jeśli chcemy, możemy tę dietę wcielić na dłużej w swój styl odżywiania, ponieważ została opracowana we właściwy sposób, jest dobrze zbilansowana, organizm dostaje wszystkie potrzebne mu substancje odżywcze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *