Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Proteza z nową fryzurą? To możliwe.

52Wiele terapii – szczególnie stosowanych w leczeniu schorzeń onkologicznych – powoduje mnóstwo skutków ubocznych. Niestety mogą one prowadzić do całkowitej utraty włosów. Choroba nowotworowa to wystarczający stres dla pacjenta, jednak brak włosów jeszcze bardziej pogłębia jego załamanie. Dlatego właśnie, coraz częściej stosuje się nowoczesne metody poprawy wyglądu.

Odbywa się to przy zastosowaniu protez z włosami. Dzięki tej najnowocześniejszej światowej metodzie, na głowie pacjenta przykleja się bazę, której nie można odróżnić od skóry głowy. Dopasowanie koloru owej bazy jest bardzo precyzyjne, dzięki czemu pacjenci odczuwają niesamowity komfort. Kolejnym krokiem jest wszczepienie do bazy włosów, które mogą być identyczne, jak te które pacjent stracił. Mało tego, zgodnie z życzeniem pacjenta, takie włosy można pobudzić do wzrostu. W przypadku stosowania tego rodzaju protez, najczęściej stosuje się fryzury identyczne do tych, które nosili pacjenci przed terapią i utratą owłosienia.