Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Twój nastrój każdego dnia

Często zdarza się tak że wstajesz rano i nie masz na nic ochoty. A czasami natomiast wstajesz rano i masz pełno energii. Wszystko zależy od naszego humoru na który nie mamy wpływu. Czasami tryskamy energią, a często jest tak że nie mamy na nic siły i cały dzień siedzimy i leniuchujemy w domu. Takie błogie lenistwo jest potrzebne każdemu z nas. Nastolatki w szczególności potrzebują takiego dnia w którym mogą od wszystkiego odpocząć. Szkoła bardzo często wysysa z nas wszystkie siły. Po szkole nastolatki przychodzą zmęczone i nie ma w nich energii. Wczesne wstawanie sprawia że jesteśmy niewyspani i nie mamy na nic siły. Wszystkiemu można zaradzić. Jeżeli takie męczące dni zdarzają się często trzeba coś z tym zrobić aby nie popaść w depresję. Na nienajlepszy dzień bardzo dobre jest wysiłek fizyczny. Jak wiadomo podczas ćwiczeń wytwarzane są endorfiny- hormony szczęścia, które sprawiają że od razu mamy lepszy humor, i lepiej spędzamy cały dzień.

Z uśmiechem na twarzy. Jeżeli nie lubisz bardzo dużego wysiłku fizycznego postaw na nieco mniejszy. Na przykład lubisz tańczyć, wstań rano jeżeli jesteś sama w domu puść sobie głośno muzykę i zacznij tańczyć wywijaj się skacz, zobaczysz że od razu poprawi Ci się humor. A może wcale nie lubisz tańczyć wolisz inną formę sportu?! Jeżeli tak to wybierz się na przykład z koleżanką na rower. Nie dość że miło spędzisz czas to jeszcze będziesz pełna wigoru jeżeli trochę pojeździsz na dwóch kółkach.  Jeżeli nie masz ochoty na wysiłek fizyczny, jeżeli jest deszczowa pogoda możesz zawsze wziąć i zaszyć się pod ciepłym kocykiem, zjeść coś co lubisz. Lubisz czekoladę?! Nie ma problemu zjedz nawet całą tabliczkę. A może przepadasz za owocami?! Zrób sobie sałatkę owocową i zajadaj ją oglądając jakąś komedię romantyczną. Zawsze możesz zaprosić koleżanki na wspólne oglądanie i zajadanie się pysznościami jakie przyrządzisz. Jeżeli nie masz zupełnie z rana energii weź sobie zimny prysznic. Takie orzeźwienie bardzo Ci się przyda, zobaczysz że po 3-minutowej sesji z zimną wodą będziesz pełna energii.

Dodaj komentarz