Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Rzucanie palenia – jak sobie pomagać?

Rzucanie palenia nie jest tak prostą sprawą jaką na pozór mogłoby się wydawać. Papierosy to popularna metoda relaksowania. Ile razy bierzemy przerwę na papierosa? I czy to tak naprawdę nam pomaga? Jest dużo metod na relaks, które nie robią żadnej krzywdy dla organizmu ale papieros jest jednak bardziej popularny. Palenie papierosowy także może narazić innych na choroby związane z nikotynizmem, a już tym bardziej dzieci. Nie tylko rodzina palacza ucierpi na tym nałogu, ale także wszyscy którzy maja kontakt z palaczem, tacy jak współpracownicy, przyjaciele. Rzucanie palenia stopniowe więc jest początkiem długiej drogi do osiągnięcia sukcesu. Dla większości z nas jednak rzucanie palenia to bezsens bo w końcu i tak wrócimy do tego uciążliwego nałogu. I nic dziwnego, że nie idzie nam zrezygnować z nikotyny skoro mamy wciąż tak niekonwencjonalne podejście. Wiadomo przecież, że prawdziwy sukces zależy tylko i wyłącznie od naszej determinacji i chęci pozbycia się śmierdzącego przyjaciela. Więc może jednak warto się pomęczyć?