Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Jak najlepiej wybrać balsam do ciała

Skóra z biegiem lat niestety ale starzeje się w związku z czym dochodzi do utraty jej jędrności, a także powstają zmarszczki. Dzisiejszy postęp w zakresie kosmetologii oraz medycyny estetycznej poszedł na tyle do przodu, że możemy przeciwdziałać temu procesowi. Najważniejszy jest tutaj dobór odpowiednich kosmetyków za pomocą których skóra będzie pielęgnowana. Wydaje nam się, że jedynie skóra twarzy wymaga peelingów, maseczek czy masażu. Jest to błędne przekonanie, oczywiście nasza twarz w największym stopniu jest narażona na działanie czynników zewnętrznych jednak nie oznacza to, że możemy zapomnieć o reszcie ciała. Podstawą pielęgnacji skóry jest oczywiście dobrze dobrany balsam. Nie każdy w taki sam sposób pielęgnuje skórę dlatego warto dokładnie wczytać się w składniki jakie posiada. Balsam mocno nawilżający jest przeznaczony do skóry suchej i podrażnionej, dobrze sprawdza się w okresie zimowym gdy narażeni jesteśmy na niskie temperatury.

Mocno ujędrniający zalecany jest osobom ze skórą zwiotczałą, która utraciła już swoją jędrność. Powinien być wklepywany po kąpieli, gdyż wówczas najlepiej wchłaniają się substancje odżywcze. Co pewien okres czasu warto zafundować swojej skórze peeling. Ma on na celu złuszczyć obumarły naskórek dzięki czemu skóra będzie gładka i jędrna, a balsam lepiej wchłonięty. W sklepach znajdziemy wiele rodzajów peelenigów lecz najlepsze do ciała są cukrowe. Dobre odżywienie to oczywiście dobra maska z odpowiednimi substancjami odżywczymi. Taki produkt znajdziemy w każdej drogerii, ale także możemy skorzystać z niezawodnych sposobów naszych babć które stosowały na przykład maski odżywcze z owoców i kefiru. W okresie letnim gdy zależy nam szczególnie na pięknej skórze tak naprawdę owoców mamy pod dostatkiem. Wspaniale sprawdzi się hit sezonu jakim są truskawki ale też warto wykorzystać jabłko, marchewkę czy też sam kefir bez żadnych dodatków. Papkę nakładamy na skórę i po piętnastu minutach zmywamy i balsamujemy ciało. Miejsca takie jak uda, pośladki czy też skóra biustu powinny być pielęgnowane oddzielnymi kosmetykami które przeznaczone są właśnie do tych partii ciała.

Dodaj komentarz