Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Domowe sposoby na grypę

Bardzo wielu ludzi spotykających się z przeziębieniem czy zwykłą grypą często nie ma w ogóle pojęcia, w jaki sposób należy skutecznie poradzić sobie z takimi dolegliwościami. Nierzadko sięgamy tutaj wyłącznie po produkty dostępne w aptekach, chociaż w rzeczywistości nie zawsze muszą one być aż tak skuteczne. Warto zatem zainteresować się bardziej domowymi sposobami, których efektywność znana jest w medycynie ludowej już od całych wieków.

 

Doskonałym przykładem domowego specyfiku który doskonale sprawdza się w przypadku przeziębienia jest mleko z miodem; wystarczy wlać do kubka dwie-trzy łyżeczki miodu i zalać je ciepłym mlekiem. Do takiej mikstury możemy dodać również zmiażdżony ząbek czosnku. Nie od dziś wiadomo również o tym, że doskonałym sposobem na walkę z infekcjami jest zwykły rosół – ta prosta z pozoru zupa posiada mnóstwo właściwości zdrowotnych. W przypadku bolącego gardła warto sięgnąć po zieloną herbatę lub płukanki z rumianku. Należy jednak uważać, aby spożywane przez nas napoje nie były zbyt gorące, bowiem w takim wypadku będziemy mogli jeszcze bardziej sobie zaszkodzić.