Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Badania psychologiczne kierowców – konieczność czy przymus?

Firma turystyczna zatrudniająca wykwalifikowanych, zawodowych kierowców musi pamiętać, aby wcześniej wysłać pracowników na tym stanowisku na badania psychologiczne kierowców. Turyści wykupujący wycieczki lub pielgrzymki w takiej firmie, muszą mieć zapewnione bezpieczeństwo zarówno ze strony kierowcy jak i sprawnego pojazdu. Oczywiście mało kto z turystów sprawdza kwalifikacje i wyniki badań kierowcy, z którym ma udać się na wypoczynek, ale według prawa kierowca bez ważnych badań nie może wypełniać swoich obowiązków. Badania psychologiczne kierowców pomagają pracodawcom firm turystycznym, w odpowiednim doborze osób na stanowisko kierowcy autokaru. Od tych kierowców wymaga się najczęściej schludnego wyglądu zewnętrznego, wysokiej kultury osobistej oraz coraz częściej, umiejętności porozumiewania się w języku obcym. Powyższe wymogi, jak i badania psychologiczne kierowców są istotne w zawodzie kierowcy. Każdy zawód wiele wymaga od pracowników, tym bardziej zawód kierowcy, który w obecnych czasach – bardzo zmotoryzowanych – jest niezastąpiony.