Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Chronodieta

Jeżeli staramy się żyć w zgodzie z naturą musimy mieć na uwadze także sposób odżywiania. Nie każda dieta jest dla nas dobra i dlatego zawsze warto jest bliżej przyjrzeć się dotychczasowemu odżywianiu. Wyeliminowanie podstawowych błędów pozwoli nam cieszyć się doskonałą sylwetkę bez specjalnych wyrzeczeń.

Chronodieta to sposób odżywiania się zgodny z naszym zegarem biologicznym, dieta pozwala żyć zgodnie z rytmem dnia oraz pomaga utrzymać stałą wagę. Jedyne co jest zabronione w takiej diecie to spożywanie jogurtów, białych serów i mleka. Nie musimy natomiast skrupulatnie liczyć kalorii, ani unikać tłuszczów i cukrów.

Dieta składa się z czterech posiłków dziennie. W ich skład wchodzi śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolacja. Dieta ma także na celu przywrócić właściwe proporcje naszej sylwetce. Niewielu z nas wie, że na przykład spożywanie nadmiernej ilości słodyczy zazwyczaj gromadzi się na brzuchu oraz na biuście, a spożywane warzywa odkładają się na udach i pośladkach. Racjonalne dobranie tych wszystkich składników jest kluczem do sukcesu.

Dodaj komentarz