Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Dieta Cambridge

Dieta Cambridge jest swoistym programem odchudzania, który ma na celu nie tylko pomóc nam schudnąć a przede wszystkim zmienić nasze nawyki żywieniowe i ustabilizować nasz metabolizm. Złe odżywianie, zbyt mało ruchu i jedzenie w biegu są najczęstszymi przyczynami powstawania otyłości. Stosowane diety nie zawsze są skuteczne a nawet jeśli uda nam się zrzucić parę kilogramów to i tak natychmiast pojawia się efekt jo jo. Dieta Cambridge uczy nas jak prawidłowo komponować posiłki, na samym początku odchudzania spożywamy przede wszystkim produkty białkowe i warzywa, potem jednak stopniowo dodajemy owoce i inne składniki odżywcze. Dieta ma na celu nauczenie nas jedzenia pięciu pełnowartościowych posiłków dziennie. Podstawą jest opracowanie indywidualnego programu odchudzającego dla każdego uczestnika z osobna oraz aktywność fizyczna, ponadto podczas całego procesu zrzucania zbędnych kilogramów możemy liczyć na pomoc ekspertów oraz na dodatkowe wsparcie , które jest równie ważne jak dobrze ułożony jadłospis.

Dodaj komentarz