Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Dieta Dukana

Diety, które co jakiś czas pojawią się na naszym rynku, i które są naprawdę skuteczne budzą ogromne kontrowersje wśród lekarzy specjalistów. Do takich należy dieta doktora Dukana, od niedawna jest ona bardzo popularna, ale stosują ją aktorzy, dziennikarze, celebry ci i wszystkie inne gwiazdy. Dieta jest na tyle rewolucyjna, że już w ciągu kilku pierwszych dni pozwala nam schudnąć największą liczbę kilogramów, to właśnie w tym czasie zmienia się nasz metabolizm i chudniemy ze zdwojoną siłą. Dieta nazywana jest pospolicie białkową ponieważ składa się z kilku etapów a do najważniejszych zalicza się spożywanie tylko i wyłącznie białek. W pierwszej fazie nazywanej uderzeniową nie wolno nam łączyć ze sobą żadnych produktów jemy do woli chude mięsa i produkty wysokobiałkowe. Kolejne fazy to naprzemienna, utrwalenia i stabilizacyjna,  dieta pomimo dużego obciążenia dla organizmu jest bardzo skuteczna i chętnie stosowana. Należy zaznaczyć, że od początku stosowania diety już na zawsze będziemy musieli jeden raz w tygodniu spożywać tylko i wyłącznie same białka.

Dodaj komentarz