Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Dieta Kopenhaska

Osoby, które borykają się z nadmierną liczbą kilogramów bardzo często stosują przeróżne diety cud, które obiecują szybki sukces i osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Odchudzanie takimi metodami, nie zawsze jest dobre dla naszego organizmu, dieta Kopenhaska która ma wielu zwolenników oparta jest właśnie na dosyć rygorystycznym jadłospisie i dlatego też nie może być przez wszystkich stosowana. Ubogość składników może powodować złe samopoczucie, rozdrażnienie a nawet osłabienie. Odchudzanie tą metodą trwa zaledwie 13 dni a w efekcie możemy pozbyć się nawet kilkunastu kilogramów. Dieta składa się z trzech posiłków dziennie, które są bardzo precyzyjnie opisane. Co prawda wolno jest nam zamienić kolejność posiłków w ciągu dnia, jednak nie możemy zamieniać dni, wszystko musi przebiegać tak jak jest opisane. Przykładowym śniadaniem jest czarna, mocna kawa, natomiast na obiad spożywamy jajko na twardo a na kolację porcję chudej ryby z sałatą i cytryną. Dieta Kopenhaska ma na celu przywrócić nasz metabolizm, dieta nie może być stosowana częściej niż dwa razy w roku.

Dodaj komentarz