Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Dieta Kwaśniewskiego

Jeżeli nieustannie borykamy się ze swoją wagą i jeśli mamy już dosyć wszystkich tak zwanych diet cud, możemy zdecydować się na dietę doktora Kwaśniewskiego. Na pierwszy rzut oka wszystkie proponowane dania nie wyglądają zbyt dietetycznie a wręcz kojarzą nam się z obżarstwem a nie z odchudzaniem. Dieta doktora Kwaśniewskiego jest na tyle rewolucyjna, że możemy na niej jeść tłuste mięsa, sosy i wszystkie ulubione mięsne dania. Dieta polecana jest osobom, które nie wyobrażają sobie odstawienia tłustych mięs, a z kolei mogą zrezygnować ze słodyczy, wszystkich cukrów i węglowodanów. Z naszych posiłków musimy wyeliminować węglowodany bo to one powodują przybieranie na wadze. Według doktora Kwaśniewskiego nie łączenie ze sobą składników z tych dwóch grup jest kluczem do sukcesu. Dieta jest optymalna i pozwala na schudnięcie około 5 kilogramów w ciągu miesiąca. Ze względu na dosyć kontrowersyjny jadłospis dieta nie jest polecana przez lekarzy specjalistów i jej stosowanie zawsze należy skonsultować z dietetykiem.

Dodaj komentarz