Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Dieta Makaronowa

Bardzo często mylnie uważamy, że spożywanie makaronów jest zgubne dla naszej sylwetki. Sam makaron nie stanowi dla nas większego zagrożenia, najbardziej kaloryczne są wszystkie sosy. Dieta makaronowa pozwala nam na zrzucania około 2 kilogramów w ciągu tygodnia, dieta musi składać się z pięciu posiłków dziennie, możemy także pić dowolną ilość wody niegazowanej oraz herbatek ziołowych.

Dieta makaronowa oprócz spożywania makaronów z chudymi i lekkostrawnymi sosami charakteryzuje się przede wszystkim regularnością posiłków. Nie możemy zapominać o śniadaniach na które możemy jadać pieczywo pełnoziarniste, warzywa, chude szynki, serki jogurty oraz płatki zbożowe.

W zasadzie dieta makaronowa to racjonalny plan odżywiania w skład którego wchodzą dobrze zbilansowane posiłki. Jeżeli spożywanie makaronu będziemy umieli ograniczyć do proponowanych w jadłospisie porcji to z pewnością pozbędziemy się zbędnych i kilogramów i nie będziemy musieli rezygnować na przykład z ulubionego spaghetti z sosem szpinakowym.

Dodaj komentarz