Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Dieta oczyszczająca

Kiedy czujemy się ociężali i przejedzeni, lub gdy po prostu czujemy że tracimy dawny wigor i chcemy pozbyć się toksyn z naszego organizmu powinniśmy zastosować dietę oczyszczającą. Dieta nie jest typową dietą odchudzającą co prawda podczas jej stosowania możemy niepostrzeżenie stracić parę kilogramów, ale głównym celem diety jest oczyszczenie naszego organizmu. Dieta może trwać 10 dni, ale może być też krótkotrwała i trwająca zaledwie 3 dni. Podczas jej stosowania spożywamy głównie wodę oraz lekkostrawne koktajle i odżywcze soki. W ciągu pierwszych dni jej stosowania możemy czuć spadek energii, możemy być rozdrażnieni i osłabieni. Taki efekt jest całkiem normalny, jest to reakcja naszego organizmu na pozbywanie się toksyn. Dieta oczyszczająca nie może być stosowana przez każdego dlatego zanim się na nią zdecydujemy powinniśmy skonsultować się z lekarzem specjalistą. Oczyszczenie naszego organizmu ma zbawienny wpływ na naszą kondycję psychiczną, ale także na naszą skórę, włosy i paznokcie.

Dodaj komentarz