Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Dieta stabilizacyjna

Jeżeli tuż po zakończonej diecie natychmiast wracamy do wcześniejszego odżywiania się, efektem może być ponowne przybieranie na wadze. Nasz organizm bardzo nie lubi takich huśtawek i gdy zaczynamy normalnie jeść zabezpiecza się na przyszłość i wszystkie spożywanie posiłki są magazynowe w postaci tłuszczu.

Dlatego po każdej zakończonej diecie powinniśmy stosować dietę stabilizacyjną. Ma ona za zadanie przywrócić naszemu organizmowi normalny tryb. Dieta stabilizacyjna polega na stopniowym zwiększaniu kaloryczności posiłków aż do momentu gdy uzyskamy określoną liczbę kalorii. W zasadzie możemy jeść dowolną liczbę warzyw i chudych mięs, natomiast musimy powoli zwiększać bardziej kaloryczne potrawy.

Dieta stabilizacyjna nie powinna trwać dłużej niż kilka dni, dieta może być powtarzana i można ją stosować po każdym wcześniejszym odchudzaniu. Jeżeli z takim zdrowym rozsądkiem będziemy podchodzić do odchudzania to nie powinien grozić nam efekt jo jo, który jest największym wrogiem odchudzających się.

Dodaj komentarz