Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Dieta zgodna z grupą krwi

Zdrowe odżywianie jest kluczem do dobrego wyglądu i samopoczucia. Dieta którą stosujemy nie zawsze musi mieć na celu pozbycie się zbędnych kilogramów, czasami wystarczy przywrócić naszemu organizmowi równowagę. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że nasza grupa krwi ma ogromny wpływ na to co lubimy jadać. Nasz organizm jest bardzo inteligentny i sam próbuje nam dawać znaki ostrzegawcze. Dlatego też, powstała dieta która jest ułożona zgodnie z grupami krwi. I tak na przykład jeśli mamy grupę krwi 0 to powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi dużą ilość białka zawartego w mięsie i w rybach natomiast produkty mleczne powinny być lekko ograniczone. Natomiast dieta dla osób z grupą krwi B to głównie dania nabiałowe, gdyż nabiał wykorzystywany jest do pracy metabolizmu i odnowy komórek.  Układ trawienny takich osób jest bardzo delikatny dlatego nie zalecane jest spożywanie tłustych mięs i gęstych sosów. Jeżeli nasza dieta jest nie zdrowa dla naszego organizmu to będzie się to objawiało nie tylko złą kondycją skóry, włosów i paznokci ale także przybieraniem na wadze i złym samopoczuciem.

Dodaj komentarz