Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Efekt jo jo

Jeśli nasze nawyki żywieniowe od dzieciństwa są złe, jeśli nie zwracamy uwagi na to co zjadamy, jeśli wszystkie posiłki spożywamy z tak zwanych pół produktów, które wystarczy tylko odgrzać to z pewnością wcześniej lub później będziemy borykać się z nadmierną liczbą kilogramów. Podejmując decyzję o odchudzaniu, nie wystarczy powiedzieć od jutra przechodzę na dietę. Wszystko powinno być starannie przemyślane a nasza dieta powinna być dobrana do naszego trybu życia. Jeżeli zdecydujemy się na bardzo rygorystyczną metodę odchudzania to po zakończeniu diety może nam grozić efekt jo jo. To nic innego jak bunt naszego organizmu, który zapamiętuje złe, chude czasy i kiedy tylko dostarczamy mu odpowiednią dawkę kalorii natychmiast magazynuje ją w postaci tłuszczu.

W ten sposób broni się przed ponownym odchudzaniem. Jeżeli taka surowa dieta będzie się stale powtarzała to nasz metabolizm osłabnie a z czasem będzie nam coraz trudniej schudnąć. Dlatego zawsze nasza dieta powinna być racjonalna i bogata we wszystkie składniki odżywcze.

Dodaj komentarz