Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Problem łysienia

Niektórzy mężczyźni borykają się z problemem łysienia. W wielu przypadkach jest to uwarunkowane genetycznie, w innych może być konsekwencja stresu, przyjmowaniem niektórych leków, bądź ciężką chorobą. Kiedy problem dotyka młode osoby, które do tej pory cieszyły się piękną fryzurą, powoduje to problemy w kontaktach towarzyskich. Na pomoc przychodzą wówczas Kliniki zajmujące się tylko i wyłącznie włosami. Nie maja one jednak nic wspólnego z tradycyjnym przeszczepem włosów.

Po przeprowadzeniu wywiadu, specjaliści zamawiają dla nas dosłownie nowa fryzurę. Może to być wysokiej jakości peruka, której nawet nie musimy ściągać na noc. Może to być zagęszczenie naszych włosów metodami sprawdzonymi na innych kontynentach. Skalpel chirurgiczny nie ma jednak tu zastosowania. Włosy wstrzykuje się do skóry, dzięki czemu uzyskuje się bardzo naturalny wygląd, nawet, jeśli nie jest to naturalny włos. W niektórych sytuacjach, można zagęścić włosy wykorzystując odpowiednie kleje i taśmy, które nie są szkodliwe dla naszego organizmu.