Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Uroda – fryzury

Po latach królowania krótkich włosów wraca moda na długie włosy. Coraz więcej polskich gwiazd obnosi się z długimi włosami. Nawet na ulicy, można zauważyć coraz więcej kobiet i młodych dziewczyn o długich włosach. Zazwyczaj są to włosy długości do ramion, ale zdarzają się dłuższe do pasa.

O długie włosy trzeba odpowiednio zadbać. Używamy szamponów zwiększających objętość, ponieważ długie włosy, to duże obciążenie dla głowy. Są ciężkie i przylegają do skóry, przez co wydają się na „przygłaskane”. Wielu paniom nie jest do twarzy w takich „przygłaskanych” fryzurach, dlatego nakładamy wszystkie dostępne kosmetyki, pomagające uzyskać objętość naszym włosom.

Długie włosy to większe możliwości w wyborze fryzur. Możemy je kręcić w loczki lub duże fale, upinać na różne sposoby, zaplatać warkocze i robić kucyki. Różnorodność fryzur przy długich włosach jest imponująca. Sami możemy wymyślać coś nowego i stworzyć swój własny styl.

Krótkie włosy odchodzą do lamusa. W końcu znów możemy poczuć się kobieco.

Dodaj komentarz