Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Czy wódka lub piwo gasi pragnienie

Alkohol odciąga wodę nie tylko z przewodu pokarmowego, lecz i z innych komórek naszego organizmu. Dlatego człowiek po przepiciu ma ogromne pragnienie, które trudno ugasić. Wódka szybko przenika tkanki i dostaje się do nerwów i mózgu zatruwając je, co jest przyczyną tego, że alkohol powoduje utratę przytomności. Powiedziawszy po prostu, alkohol odbiera rozum, a że rozum różni człowieka od zwierząt, więc pijany człowiek jest na poziomie nierozumnego zwierzęcia. Śmiało można powiedzieć, że takie rozumne zwierzęta, jak pies lub koń, mądrzejsze są od nietrzeźwego człowieka. Człowiek w tym stanie zdolny jest do najpodlejszych czynów, do których nie jest zdolne żadne zwierzę. Nie śmiejcie się na widok niepoczytalnych czynów i dziwnego zachowania człowieka pijanego. Takie upodlenie rozumnej istoty ludzkiej wcale nie jest śmieszne, jest przecież nieszczęściem rodziny i krzywdą jego dzieci. Z niczyjego nieszczęścia śmiać się nie należy. Czy ktoś pije wódkę codziennie po trochu, czy też pije ją rzadziej, lecz upija się do utraty przytomności, w każdym wypadku rujnuje swoje zdrowie oraz dobrobyt i spokój rodziny. Dzieci alkoholików są chore, nerwowe, niezdolne.

Dodaj komentarz