Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

aktywność fizyczna w trosce o zdrowie

pink-fitness-1419880-mZanim pójdziemy do lekarza i rozpoczniemy tradycyjne leczenie opierające się nałykaniu garściami przepisanych nam leków zastanówmy się, jakby to określiła medycyna chińska czy w naszym organizmie nie została zaburzona równowaga. Do zachowania dobrego zdrowia potrzebujemy właściwej, odpowiednio zbilansowanej diety, aktywności fizycznej i otoczenia, które nie będzie w nas wywoływało nadmiernego stresu. Zaraz po diecie powinniśmy zadbać o dostarczenie naszemu ciału odpowiedniej zdrowej dawki ruchu.

 

Nasza aktywność fizyczna powinna być dostosowana do potrzeb i możliwości naszego organizmu. Nie może być zbyt ciężka, bo wywoła efekty przeciwne do zamierzonych. Dopasowana do nas forma aktywności uprawiana regularnie pomoże nam zwiększyć odporność naszego organizmu, a tym samym uchroni nas przed wieloma chorobami. Gdy wysiłek fizyczny na stałe zagości w naszym życiu możemy liczyć na profity w postaci pięknego wysportowanego ciała. Przyspieszymy też swoją przemianę materii i zwiększymy wydolność oddechową.