Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Choroby skóry głowy.

źle pielęgnowania skóra głowy może być przyczyną różnego rodzaju stanów zapalnych, które mogą doprowadzić do osłabienia włosów lub nawet całkowitego wyłysienia. Przyczyn chorób skóry głowy może być wiele. Najczęściej prowadzi do nich nadmierny łupież i łuszczenie się oraz nadmierna ilość wydzielanego łóodju. To sprawia, że na powierzchni głowy zatykają sie pory a skóra nie oddycha. To z kolei prowadzi do powstawania stanów zapalnych powodujących świąd i pieczenie. Łysienie to także choroba, jednak ma swoje uwarunkowania w genetyce. Włosy na czubku głowy nie są odporne na szkodliwe działanie pochodnej testosteronu co wpływa na ich miniaturyzacje i późniejszy zanik lub wypadnięcie. Schorzenia skóry to także liczne bakterie, wirusy i grzyby, które są zwykle leczone maściami z antybiotykiem. Przyczyn może być wiele, można się zarazić przymierzając czapkę, lub nieodpowiednio pielęgnując i niedostatecznie dokładnie myć skóre głowy co potęguje rozwój bakterii na jej powierzchni i doprowadza do licznych schorzeń dermatologicznych.