Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

czy diety odchudzające są dobre dla naszego zdrowia?

salad-1424435-mNiewiele jest kobiet, które nigdy nie stosowały żadnych diet odchudzających. Każdej z nasz zależy na ładnej, szczupłej sylwetce, w niektórych środowiskach odchudzanie stało się prawdziwą plagą. Nie da się zaprzeczyć, że otyłość i brak aktywności fizycznej powoduje liczne choroby, jednak głodówki i diety niskokaloryczne również nie prowadzą do dobrego zdrowia. Warto podejść do problemu zrzucania nadwagi racjonalnie. To oczywiste, że zależy nam na atrakcyjnej sylwetce, ale nie ignorujmy przy tym własnego zdrowia.

 

Podejmując decyzję o odchudzaniu podejdźmy do naszego ciała z miłością. Zadbajmy o nie tak jakbyśmy dbali o ciało ukochanej osoby, wtedy na pewno podejmiemy dobre, racjonalne decyzje. Przeprowadźmy proces odchudzania racjonalnie, dbając przy tym, żeby zapewnić naszemu organizmowi niezbędnych witamin i minerałów. Unikajmy głodówek, ustalmy bezpieczny dla naszego organizmu miesięczny spadek wagi i trzymajmy się go stosując różnorodną, zbilansowaną dietę. Postępując w ten sposób unikniemy efektu jojo i uzyskamy szczupłą sylwetkę na stałe.