Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Dobra kondycja fizyczna – co i jak?

Fizyczność człowieka to temat najczęściej poruszany, bowiem z nią wiąże się normalne funkcjonowanie każdego z nas, mimo, iż psychika łączy się z nią nierozerwalnie. Stan naszego ciała często zależy od nas, a aktywność fizyczna nie powinna być dla nas przykrym obowiązkiem, lecz przyjemnością, ze świadomością korzyści, jakie z niej płyną. Dobra kondycja fizyczna to nie tylko świetne samopoczucie i doskonała sylwetka, lecz przede wszystkim sprawność możliwie największa, która pozwoli na samodzielność poruszania się i niezależność do późnych starszych lat.

Aktywność jest ważna w każdym wieku, lecz zdecydowanie kluczowa po pięćdziesiątce, gdy stawy i mięśnie zaczynają się nieco zastawać, a wigoru brakować. Długie spacery czy dla zaawansowanych – większe turnusy fitness, które sprawią, że do późnej starości człowiek będzie trzymał się fantastycznie. Aktywność fizyczna to przede wszystkim świetna zabawa, oraz odmiana od ciągłego siedzenia przed telewizorem. Spacer, delikatny trucht, lub mocny wycisk – wszystko zależy od Twojego wyboru i możliwości.