Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Lekarze – jak wybierać?

2To pytanie trapi każdego kto ma problemy ze zdrowiem i chce wybrać jak najlepszego specjalistę z powołania. Kiedy chorujemy i idziemy do lekarza, to siłą rzeczy zostaną nam przepisane jakieś lekarstwa, być może będą to silne antybiotyki na receptę lub tez suplementy. Ważne jest, abyśmy umieli zweryfikować, czy lekarz do którego się udajemy jest lekarzem z powołania. Niestety, coraz częściej doktorzy nie przepisują chorym lekarstw, które im naprawdę pomogą tylko te, z których przedstawicielami się im najlepiej żyje.

Przedstawiciele farmaceutyczni lub medyczni to osoby, które reprezentują swoje produkty lecznicze i firmy wśród lekarzy i farmaceutów. Dysponują oni szeroka gama gadżetów, którymi mogą przekonać lekarza do przepisywania tych właśnie produktów. Wakacje za granicą, drogie ekspresy do kawy, odzież a nawet zwykła gotówka to teraz standard. Dobro pacjenta jest spychane na ostatni plan, oczywiście nie wszędzie tak jest. Istnieją lekarze z powołania, którzy na pierwszym miejscu maja dobro pacjenta.