Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

sen na zdrowie

devansh-1393304-mNiedobór snu wywołuje poważne negatywne konsekwencje jeżeli chodzi o nasze zdrowie. Sprawia, że obniża się nasza odporność, mamy zaburzenia pamięci i koncentracji, jesteśmy rozdrażnieni i nerwowi. Dłuższe niedobory snu mogą prowadzić do poważnych zaburzeń psychicznych, a często nawet do śmierci. W żadnym wypadku nie powinniśmy bagatelizować problemu braku snu. Dla naszego dobra powinniśmy się wysypiać. Pozwoli nam to uniknąć wielu chorób. Starajmy się spać codziennie przez minimum osiem godzin.

 

Choć trzeba przyznać, że pożądana długość snu jest inna dla każdego człowieka i zależy także od jego wieku. Niektórym całkowicie wystarczy pięć godzin snu, inni do pełnej regeneracji organizmu będą potrzebowali jedenastu godzin. Jest to również zależne od charakteru naszej pracy i uprawianej aktywności fizycznej. Żeby dobrze się wyspać przewietrzmy pomieszczenie, w którym spędzimy noc, wyłączmy wszystkie urządzenia elektryczne, zasłońmy okna, najlepiej jest bowiem spać w zupełnie ciemnym pomieszczeniu.