Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

śmieciowe jedzenie

fish-and-chips-1443751-mZwracajmy uwagę na to, co jemy. Może to w dużej mierze zdeterminować jakość naszego życia, a już na pewno pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie. Nie karmmy naszych dzieci chipsami, słodyczami i nie dawajmy im to picia słodzonych napojów gazowanych. Jeżeli to robimy, kształtujemy w nich nawyki, które negatywnie odbiją się na ich przyszłym życiu i mogą stać się zalążkiem wielu chorób. Kolejną ważną kwestią jest czytanie etykiet i sprawdzanie terminów ważności kupowanych przez nas produktów.

 

Warto jest się nauczyć czytać etykiety, ponieważ można się z nich dowiedzieć wiele o składzie danego produktu. Powinniśmy wybierać produkty jak najmniej przetworzone i nie zawierające konserwantów, wzmacniaczy smaku, nadmiernej ilości soli i cukru. Jest to szkodliwe dla naszego organizmu, dlatego warto, żebyśmy poświęcili trochę czasu na analizę naszej diety ze względu na dobro nasze i naszych najbliższych. Kiedy karmimy dzieci zdrową żywnością inwestujemy w jakość ich życia tak jak inwestujemy w ich edukację.