Oddziały szpitalne

Praca zarówno na oddziałach jak i w prywatnych ośrodkach opieki medycznej związana jest ze współpracą czy tez pomocą niesioną pacjentom, którzy zmagają się z przeciwnościami, jakie stawia im ich organizm, czasami More »

Badania na ludziach

Dość popularne staje się także poradnictwo medyczne przeprowadzane na osobach zgłaszających się do ośrodków zdrowia, do lekarza właśnie udajemy się po zaświadczenie o stanie naszego zdrowia czy More »

This is default featured slide 4 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

This is default featured slide 5 title

You can completely customize the featured slides from the theme theme options page. You can also easily hide the slider from certain part of your site like: categories, tags, archives etc. More »

 

Suplementy diety

Na rynki farmaceutycznym pojawia się bardzo dużo suplementów diety. Polacy są narodem, który kupuje najwięcej leków w Europie. Wynika to z przyzwyczajenia i leczenia chorób na własna rękę zamiast pójść do lekarza. Polacy nie chcą chodzić do specjalistów i korzystać z opieki medycznej, ponieważ wychodzą z założenia że pójście do lekarza oznacza kolejny wydatek. To sprzyja przemysłowi produkcji leków. Bardzo dużo osób kupuje suplementy diety, które według nich mają zastąpić zbilansowaną i zróżnicowaną dietę. W ten sposób szuka się lepszego zdrowia i samopoczucia. Jest to błędne. Żaden suplement nie zastąpi naturalnych składników odżywczych.

Rynek po prostu pęka od rodzajów tabletek i suplementów na porost włosów, cerę, lepsze samopoczucie, trawienia a nawet potencję. Polacy na naród lekomanów i można to przyznać z pełną odpowiedzialnością. Niestety, składniki leków rzadko bywają naturalne, dlatego też długotrwałe ich przyjmowanie może być szkodliwe, a co gorsza przy długim przyjmowaniu organizm może się uodpornić.